Peter Dahl litografi
2014-07-29
257393
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Våreld, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 41x57 cm