Sven Olof Ehrén litografi
2014-07-29
257386
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EHRÉN, Sven-Olof (1927-2004): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Sven Olof Ehren 86, 321/360, färglitografi, ca 49x46 cm