Emil Ekman olja på duk
2014-07-29
257358
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EKMAN, Emil (1880-1951): Fiskebåtar, signerad Emil Ekman, olja på duk, 68x86 cm