Stig Claesson färglitografi
2014-07-28
257329
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (född 1928): Interiör, signetrad och daterad Stig Claesson -79, färglitografi, 107/270, 41x50 cm