K G Nilson färgserigrafi
2014-07-28
257319
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NILSON K.G (född 1942): "Nokturne", signerad och daterad K-G Nilson 1983, 83/100, färgserigrafi, 48x79 cm