Bengt Landin färglitografi
2014-07-28
257272
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition med tupp, signerad och daterad Bengt Landin 1973, PT VIII, färglitografi, bladmått 74x59 cm