Hans Erik Eriksson oljemålning
2014-07-28
257261
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIKSSON, Hans Erik (1921-1997): Skärgårdsmotiv, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, 60x80 cm
Ytskador