Antoni Clavé
2014-07-28
257251
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CLAVÉ, Antoni (Spanien 1913-2005): Komposition, signerad Clavé, 2/75, färgetsning, bladmått 76x56 cm