Kandelabrar Maria Skoglund
2014-07-25
257243
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKOGLUND. Maria (samtida): Kandelabrar 1 par för 2 ljus vardera, bemålat trä, signerade och daterade 2001, höjd 46 cm vardera