Antoni Clavé färglitografi
2014-07-27
257240
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAVÉ, Antoni (Spanien 1913-2005): Komposition, signerad Clavé, 10/99, färgetsning, 51x69 cm