Europe

Europe
Europe
Europe
Europe
Europe
Europe
Europe
Europe
Europe
Europe

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

GITARR med AUTOGRAF, Burny, signerad av John Norum (Europe)
PROVENIENS: John Norum, Europe. Använd av John Norum vid inspelning av instruktionsvideo i Polarstudion 2013

257231

2014-09-06