Lage Lindell färglitografi
2014-07-27
257229
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, HC, numrerad 5/9, 27x41,5 cm