Oljemålning
2014-07-28
257225
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: "Höstljus", signerad och daterad Ilic -01, olja på pannå, ca 120x95 cm
Färgbortfall