Nils Kölare serigrafi
2014-07-28
257220
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad N. Kölare, numrerad 4/80, serigrafi, ca 69x99 cm