Einar Forseth skiss
2014-07-25
257117
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): Glasfönsterstudie till Halmstads Nikolai kyrka, skiss, signerad och daterad 56, blandteknik, 61x46 cm