Oljemålning 1800-tal
2014-07-25
257114
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Motiv med rokokosällskap, olja på duk, 40x30 cm
Uppfodrad på pannå