Ulf Gripenholm litografi
2014-07-25
257041
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Sittande modell, signerad och daterad Ulf Gripenholm, 110/225, färglitografi, 79x59 cm