Ljusstakar sengustavianska
2014-07-23
256991
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSSTAKAR, ett par, tidigt 1800-tal, sengustavianska, förgyllda, med pålödd dekor, höjd 25 cm