Soffa Arne Norell

Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Arne Norell, bok och rotting, lösa sittplymåer klädda i gul textil, etikettmärkt, sitthöjd ca 40, längd 208 cm

Bruksslitage, senare klädsel

256955

2014-07-22