Hörnskåp barock
2014-07-22
256952
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖRNSKÅP, 1700-talets början, barock, betsad furu, profilerad dekor, höjd 153, 84x51 cm
Bruksslitage, senare underrede, torrsprickor, modifierad nyckel medföljer