Severin Nilsson röda stugor
2014-07-24
256898
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NILSSON, Severin (1849-1918): Röda stugor i sommarlandskap, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 25x46 cm
Obetydligt färgbortfall vid ramen