Vinglas 1800-tal med guldkant
2014-07-21
256897
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VINGLAS, 5 st, 1800-talets första hälft, dekor av guldkant, höjd ca 15 cm
3 av 5 glas något kantstötta, färgbortfall