Peter Dahl Fredmans epistlar
2014-07-24
256884
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) Fredmans epistel N:o 12 och 77, osignerade, färglitografi, 43x29,5 cm, oramade