Karl Höglund litografi
2014-07-23
256859
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Cyklist, signerad Karl Höglund, XXV/XXX, färglitografi, 60x43 cm, oramad
Oramad