Philip von Schantz litografi
2014-07-24
256852
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vaser, signerad och daterad v. Schantz 90, EA, färglitografi, bladmått ca 30x38 cm