Stolar 6 st
2014-07-21
256850
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STOLAR, 6 st, 1800-talelets slut, bonad lövträfanér, svarvade ben, sits i rött tyg
Slitage och lagningar