Peter Dahl litografi
2014-07-23
256847
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Tre gracer", signerad och daterad Peter Dahl -85, 20/210, färglitografi, ca 56x37 cm