Joakim Allgulander litografi
2014-07-25
256836
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Mirror", signerad och numrerad Joakim Allgulander 151/240, färglitografi, 42x61 cm