Roberto Matta färgetsning
2014-07-22
256790
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, Roberto (1911-2002): Komposition, färgetsning, signerad, numrerad 25/100, 48,5x37 cm