Gunnar Johnson blandteknik
2014-07-24
256778
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHNSON, Gunnar (1917-2007): "Landskap", signerad G Johnson, daterad á tergo 1967, blandteknik, ca 70x50 cm