Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-07-22
256771
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, barn i vinterlandskap, otydligt signerad, olja på duk, 51,5x64 cm
duklagning, krackeleringar