Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-07-22
256770
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, utflykt på isen, olja på pannå, 29x41 cm
Krackeleringar