Ulf Greder färglitografi
2014-07-22
256763
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GREDER, Ulf (född 1949): Frukost i det gröna, signerad och numrerad Ulf Greder 57/360, färglitografi, bildmått 40/32 cm