Tor Bjurström oljemålning
2014-07-21
256735
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): Interiörbild, stämpelsignerad Bjurström, olja på duk, 69x88 cm, intyg/stämpel a tergo
Mindre dukhål, mindre rispa