Målning 1900-tal
2014-07-21
256720
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Strandparti, signerad och daterad -46, olja på pannå, 37x45 cm
Fläckar, hörnskada