Skåp 1700-tal
2014-07-19
256686
| Klubbat belopp | 17 500 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SKÅP, 1700-tal, fanerat med rot, beslag i mässing, inändig lådinredning, höjd 227, 128x56 cm
renoverad, kompletterat, senare ben, spricka