Soffbord Hans J. Wegner för Andreas Tuck

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, Hans J. Wegner för Andreas Tuck, Danmark, skiva i teak med ben i ek, brännmärkt FABRIKAT: ANDR.TUCK ARKITEKT: HANS J. WEGNER DENMARK MADE IN DENMARK, höjd 38, 186x62 cm

Smärre slitage på benen

256628

2014-07-19