Punschmuggar i silver
2014-07-19
256554
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PUNSCHMUGGAR,4+4 st, silver, 1960-tal, invändigt förgyllda, vikt ca 257 g
Några med inskription