Gjutjärnsgrind
2014-07-19
256518
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRIND, 1900-talets första hälft, bemålat gjutjärn, höjd ca 88, bredd exklusive gångjärn och handtag 109 cm
Slitage, färgbortfall, rostangrepp