Peter Dahl akvarell
2014-07-23
256511
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DAHL Peter (född 1934): Spelman, signerad Peter Dahl, akvarell på papper, 44x30,5 cm, oramad