Bord med sandstensskiva
2014-07-18
256480
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, betsad björk, skiva i sandsten, 1900-tal, kopplade ben, profilerad sarg, höjd ca 75, 80x50 cm
Smärre skador, slitage