Pallar industridesign
2014-07-18
256478
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALLAR, 3 st, 1900-tal, bla Lindqvist Motala, höj och sänkbara, varierande mått
Bruksslitage