Aly Ben Salem
2014-07-19
256446
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALEM, Aly Ben (1910-2001): Kvinna med blomster, signerad Aly Ben Salem, blandteknik på glas, 13,5x12 cm
Ytskador