Karl Axel Pehrson litografi
2014-07-19
256445
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson -86, 325/385, färglitografi, bildmått 55x45 cm