Akvarell av Gerda Wegener
2014-07-19
256442
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
WEGENER, Gerda (Danmark 1885-1940): Rokokokvinnor med svanar, signerad och daterad 1913, akvarell, 38x28,5 cm