Frans Wilhelm Odelmark akvarell
2014-07-17
256400
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Vy från Markusplatsen, Venedig,
signerad F. W. Odelmark, akvarell, ca 21x37 cm