Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med vaser, signerad och daterad v Schantz -90, 32/50 état III, färglitografi, 50x68 cm
256356
2014-07-19