Philip von Schantz litografi
2014-07-19
256356
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med vaser, signerad och daterad v Schantz -90, 32/50 état III, färglitografi, 50x68 cm