Oljemålning efter Rembrandt
2014-07-18
256322
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REMBRANDT, Harmensz van Rijn, efter (1900-tal): Riddaren, olja på duk, 79x57 cm