Olle Krantz oljemålning
2014-07-18
256321
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRANTZ, Olle (1906-1999): Flicka med fiol, signerad Olle Krantz, olja på duk, 104x84 cm