Byrå 1800-tal
2014-07-18
256319
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets senare del, bemålad, beslag i mässing, avsmalnande ben, höjd 75, 91x38 cm
Omarbetad, nyckel saknas